O firmie

Historia firmy MAJKA rozpoczęła się w roku 1978 na długo przed inwestycją w technologię Polytech, kiedy 27 lipca Janusz Demiańczuk otrzymał prawo wykonywania rzemiosła w dziedzinie blacharstwa. Niecałe 10 lat później poszerzył swoje uprawnienia o branżę dekarską, co pozwoliło na wykonywanie szerszego wachlarza usług budowlanych, a w efekcie poskutkowało powstaniem Zakładu Remontowo-Budowlanego Janusz Demiańczuk. Z każdym rokiem poszerzał się zarówno zakres prac wykonywanych przez firmę, jak i grono zadowolonych Klientów.

W 1992 roku przybrała ona obecną nazwę – Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe MAJKA Maria Demiańczuk.

Obecnie większość realizowanych przez firmę inwestycji to zamówienia publiczne oraz przetargi nieograniczone. Odbiorcy naszych usług to jednostki budżetowe (urzędy miast, szkoły, szpitale), oraz Spółdzielnie i Wspólnoty Mieszkaniowe z województwa podlaskiego i mazowieckiego. Współpracujemy także z inwestorami indywidualnymi, przede wszystkim na rynku lokalnym, ale także na terenie całej Polski. Dzięki niezawodności, profesjonalizmowi i konkurencyjności ofert zyskaliśmy zaufanie i szacunek wielu Klientów.

Firma od pierwszych lat istnienia podejmuje działania mają na celu optymalizację procesów budowlanych i poszukuje nowoczesnych, proekologicznych rozwiązań.

Następstwem tej pracy jest inwestycja w Polytech – technologię, która staje się coraz bardziej popularna w systemach podłogowych. Ostatnie lata działalności firmy to szereg inwestycji w tej technologii zrealizowanych z sukcesem w Polsce i Danii – doświadczenie, licencjonowana technologia oraz gwarancja jakości, którą dajemy, sprawiają, że Klienci zdecydowani na styrobeton Polytech podejmują współpracę właśnie z nami.